Beata Duc
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny – w trakcie procesu certyfikacji ( Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej -PTTPB które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)).
Pani Beata jest absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła 4-letnią podyplomową szkołę w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) oraz studia podyplomowe w zakresie diagnozy, edukacji i terapii osób z autyzmem.
Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi oraz w pracy pschoedukacyjnej z rodziną. Aktualnie prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym, terapię par, poradnictwo psychologiczne oraz psychoedukację.
Pracuje z osobami cierpiącymi z powodów: zaburzeń emocjonalnych (lęki, obniżony nastrój, nadmierna złość) zaburzeń odżywiania, trudności adaptacyjnych, problemów z radzeniem sobie w sytuacjach kryzysowych, trudności w budowaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji lub cierpiących z powodu innych różnorodnych problemów wywołujących stres i kryzysy. Uczestniczy w regularnej superwizji. Obecnie jest współwłaścicielką Centrum Terapii Mind-Harmony oraz Centrum terapii "Szczęśliwe Dzieci".
Justyna Janik-Kot
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo - behawioralny w trakcie 4 - letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Centrum CBT- EDU w Warszawie (ośrodek posiadający rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)).
Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Absolwentka Psychologii ogólnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Stosowanej Analizy Zachowania (SAZ) Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła Studia Podyplomowe z Diagnozy, terapii pedagogicznej oraz rewalidacji indywidualnej. Od kilkunastu lat pracuje również jako certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej oraz terapeuta behawioralny. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami.
Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci w wieku rozwojowym, młodzieży oraz osób dorosłych a także konsultacje rodzicielskie. Pracuje z dziećmi, które mają trudności w relacjach rówieśniczych, z rozumieniem i regulacją emocjonalną, przestrzeganiem zasad społecznych, niskim poczuciem własnej wartości. Wspiera młodzież w lepszym rozumieniu siebie, mającą trudności z akceptacją, poczuciem własnej wartości, regulacją emocji.
Pomaga osobom dorosłym cierpiącym na depresję, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia lękowe.
Pracuje w podejściu poznawczo behawioralnym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Doświadczenie zawodowe w pracy terapeutycznej, zdobywała m.in. w ramach stażu terapeutyczno- diagnostycznego w nurcie terapii CBT przy NZOZ Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej Psychomedic. W Centrum Terapii "Krok po Kroku" oraz Fundacji na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju i ich Rodzin "Krok po Kroku".
Od 2013 roku związana z Centrum Terapii dla Dzieci i Młodzieży "Szczęśliwe Dzieci", Terapeutycznym Punktem Przedszkolnym " Szczęśliwe Dzieci" gdzie była dyrektorem do spraw merytorycznych. Jest współwłaścicielem Centrum Terapii Mind Harmony oraz Centrum Terapii "Szczęśliwe Dzieci".
Anna Smędowska
Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie (ośrodek posiadający rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)). Pracę w nurcie poznawczo-behawioralnym uzupełnia o inne metody w zależności od indywidualnych potrzeb, m.in. techniki terapii schematu.
Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2009 r. m.in. w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Oddziale Chorób Afektywnych, gdzie pracowała z osobami z zaburzeniami nastroju. W SPZOZ Wola – Śródmieście w Oddziale Dziennym Geriatryczno – Psychiatrycznym wspierała seniorów, a w Szpitalu MSW w Otwocku w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych zajmowała się pacjentami z PTSD. W jednym z warszawskich szpitali gin.-poł. prowadziła psychoedukację dla kobiet w ciąży.
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych zmagających się m.in. z depresją, lękiem, kryzysem, a także doświadczających trudności w relacjach z ludźmi. Wspiera osoby pragnące lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz dążące do własnego rozwoju i zmian w życiu. Pomaga osobom które dorastały w rodzinach dysfunkcyjnych. Uczestniczy w regularnych superwizjach.